مشاوره بیماری های مو و بررسی تومور های پوست

توسط: | برچسب ها: , | دیدگاه ها: 2 | سپتامبر 17th, 2017

در این مرکز توسط متخصصین با تجربه، مراجعه کنندگان مورد معاینه و ارزیابی قرار می گیرند. در مورد مو، علل ریزش مو و بیماری های احتمالی بررسی می گردند و در صورت لزوم آزمایشات تکمیلی و نمونه برداری از مو و یا ریشه مو و کف سر انجام می شود.

در مورد تومورهای پوستی، برای مراجعه کنندگان پرونده کامل تشکیل می شود؛ پس از معاینه دقیق و عکس برداری از ضایعات، نتیجه در پرونده ها ثبت می شود و در صورت لزوم نمونه برداری از ضایعات و آزمایشات تکمیلی توصیه می شود. تومور در صورت نیاز به طور کامل برداشته می شود. پرونده بیماران به طور دائمی در این مرکز نگهداری خواهد شد و با ایشان برای برنامه های غربالگری سالیانه تماس گرفته خواهد شد.

دیدگاه ها

2 thoughts on “مشاوره بیماری های مو و بررسی تومور های پوست

 1. ALI ROSTAMI

  باسلام چندسالی است که من مبتلا به عفونت قارچی پوست هستم که بامراجهه به متخصص و تجویز داروی ایتراکونازول ولوسیون های موضعی(کورتیمازول) مقداری بهبودی حاصل میشد اما پس دوره مصرف دارو دوباره بیماری عود میکرد چندماه پیش با عود بیماری وعدم دست رسی به پزشک اقدام به خوددرمانی باداروهای ضدقارچ کردم وازانجا که درست مصرف نکردم علاوه برنتیجه ندادن بعد که به دکترمراجعه کردم وقرص ایتراکونازول رابرایم تجویز کرد دیگر بامصرف این قرص هیچ علایم بهبودی حاصل نشد به گمانم بدنم نسبت به این داروهامقاوم شده وباگذشت چندماه هنوز هم به همین منوال است لازم به یاداوری است که قرص فلوکونازول هم قبلا مصرف کردم وبدنم نسبت به این قرص مقاوم است لفطاراهکاری به من ارایه دهید.باتشکر

  پاسخ

  • مدیر

   دوست عزیز در بیماری که شما به آن مبتلا هستید، پوست نسبت به گرماحساس است و عرق کردن شما باعث عود بیماری میشود.لذا در درجه اول توصیه میشود از گرماو محیط گرم دوری کنید، از پوشیدن لباسهای پشمی و الیاف پلاستیک پرهیز نمایید،و مرتب از شامپوهای سلنیوم سولفاید یا کتوکنازول برای شستشوی بدن استفاده نمایید.و هر چند گاهی تحت نظر متخصص پوست باشید.

   پاسخ

ارسال پاسخ

EnglishIran